ETKİNLİKLERİMİZ

20 - 22 Eylül 2023

Türkiye’de turizm vizyonunun gelişmesi konusundaki katkıları ve sahip olduğu değerlerle önemli mihenk taşlarından biri olan İstanbul’da, 20 - 22 Eylül 2023 tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Balkan Turizm Borsası Fuarı, sektöre yepyeni bir kaynak yaratılarak sektörel iş birlikleri imkanlarının artırılmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Bir turizm borsası niteliğinde planlanan ve kısa zamanda önemli bir marka haline gelmesi beklenen fuar, Türkiye ve Balkanlar arasındaki ilişkileri güçlendirirken aynı zamanda bölgede bulunan ve komşu olan tüm ülkelerin turizm profesyonellerinin tek alanda bir araya gelmesine olanak tanıyacaktır.

7 - 9 Aralık 2023

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği iştiraki TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen TTI İZMİR 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi, Türkiye’nin ve dünyanın farklı destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlayacak.

17. Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuarı ve Kongresi, kapılarını 7 - 9 Aralık 2023 tarihleri arasında açacak. TTI İzmir, doğası, kültürü, kıyıları, mutfağı, misafirperverlik anlayışı ve eşsiz coğrafyasıyla dünyanın en zengin destinasyonlarından biri olan ülkemizin turizm değerlerini tüm dünya ile buluşturacak.


7 - 10 Aralık 2023

Yeni dönemin gözdesi haline gelen kamp, karavan ve doğa turizminin itici gücü olması düşüncesiyle yola çıkan TTI Outdoor İzmir Fuarı, bu yıl üçüncü kez doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor. TTI Outdoor İzmir, macera arayışını ve doğayla iç içe olma isteğini yaşam tarzı haline getirmeleri için gerekli tüm ekipmanları outdoor tutkunları ile buluşturuyor. Doğayı çatısı haline getirmek isteyenlere bu ortamı sunmak için herkesi 7 - 10 Aralık 2023 tarihleri arasında 3.TTI OUTDOOR İzmir - Kamp, Karavan, Tekne, Outdoor ve Ekipmanları Fuarı’na bekliyoruz.


7 - 9 Aralık 2023

Ülkemizin son yıllarda sağlık konusunda elde ettiği başarılar, sahip olduğumuz değerli hekimler ve sağlık kurumları sayesinde Sağlık Turizmi sektörü de ciddi bir ivme kazandı. Tüm dünyada gelişmekte olan sağlık turizmine yönelik Türkiye’de yapılan çalışmaları ön plana çıkarmak ve desteklemek amacıyla yepyeni bir fuarla yola çıkıyoruz. 16 yıl boyunca TTI İzmir Fuarı içerisinde yer vermiş olduğumuz TTI Health şimdi, 17. kez düzenlenecek olan TTI İZMİR Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi ile eş zamanlı olarak, 1. TTI Health Sağlık Turizmi Fuarı adıyla 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde fuarizmir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

18 - 21 Nisan 2024

T.C. Diyarbakır Valiliği ev sahipliğinde, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ana sponsorluğunda, TÜRSAB ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Diyarbakır Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek 2.Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı, 18 - 21 Nisan 2024 tarihleri arasında turizm profesyonelleri ve ziyaretçilerini Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturacak.