Etkinliklerimiz

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği iştiraki TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen TRAVEL TURKEY İZMİR (TTI); Türkiye’nin ve dünyanın farklı destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlayacak.

Her yıl geliştirdiği yeni konseptler ve özel etkinlikler ile sektörün buluşma adresi olan TTI, dünyanın içinden geçtiği bu zor dönemde de pandemiyle beraber gelen “yeni dönem”de sektörün ilk ve tek sanal fuarı olarak turizmin nabzını tutmaya devam edecek. 25 - 27 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek 14.Travel Turkey İzmir ile bu kez biz dünya turizm sektörü oyuncularını evlerinize, işyerlerinize getiriyoruz.

10 - 11 Ağustos 2021

Hac Umre Hizmetleri Fuarı, TÜRSAB Fuarcılık ve Asfar Exhibitions ortak organizatörlüğünde 10-11 Ağustos 2021 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 7.000 m2 fuar alanında düzenlenecektir. Fuar, B2B (sektör profesyonellerine yönelik) ve B2C (son tüketiciye yönelik) olmak üzere iki farklı holde iki farklı konseptte eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Nisan ayında düzenlenecek 5. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi ve Etkinlikleri ertelendi!

T.C Ticaret Bakanlığı’nın 11.03.2020 tarihinde yaptığı kamuoyu açıklaması gereğince, 16 Mart 2020 tarihinden Nisan ayı sonuna kadar olan tüm fuarlar ertelenmiş olup; bu husus (Koronavirüs – Covid-19) “Mücbir Sebep” kapsamına alınmıştır.

Bu açıklama uyarınca TÜRSAB Fuarcılık ve İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan 5. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi ve Etkinlikleri ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kongremizin yeni tarihi; T.C Sağlık Bakanlığı, T.C Ticaret Bakanlığı ile istişare edilerek kongre organizatörü TÜRSAB Fuarcılık ve İZFAŞ tarafından belirlenecektir.